Партнери

За останні роки активізувалася співпраця Академії із науковими установами інших країн, зокрема з колегами зі Словенії, Німеччини, Великої Британії, США, Канади, Швейцарії, Польщі. Успішної є спільна наукова діяльність фахівців НДІ Лазерної технології КПІ із китайськими колегами з Лазерного центру Джензянського університету технологій (м. Хангжоу) під керівництвом проф. В. С. Коваленко, який є національним координатором Технологічної платформи Євросоюзу «Manufuture» та членом Міжнародної академії з Машинобудування зі штаб-квартирою у Парижі.

Також плідними та перспективними для Академії, для подальшої співпраці є дружні та професійні зв’язки, що встановилися з фахівцями канадських університетів МакМастера, Кентського, Вотерлу, Едмонтона та інших.

Слід зазначити, що Академія входить до Світової спілки академій інженерних і технологічних наук-CAETS (International Counsil of Academies of Engineering and Technological Scienses), яка об’єднує Академії інженерних наук з 27 країн світу. В даний час Академія є учасником Державного проекту «Євроінженер» (EURING, Engineering Card, FEANIINDEX) яку реалізує федерація FEANI (European Federation of National Engineering Associations), до якої входять асоціації з 29 європейських країн, і більш 350 національних інженерних асоціацій, що об’єднують понад 3,5 млн. інженерів. Претенденти на отримання звання «Євроінженер» повинні мати якісну інженерну освіту, багаторічний досвід інженерних досліджень, навички аналізу та проектування, а також дотримуватися професійної етики.

Догори